Корзина
promo_banner
+380 (68) 709-16-05
+380 (68) 709-19-43
Корзина
Татів САД

Отзывы о компании Татів САД

  • Ольга Д.
    Отлично

    Дуже вражена гарним посадковим матеріалом.все гарно упакованіо.адекватні ціни.велике дякую.РЕКОМЕНДУЮ.

  • Ирина И.
    Отлично

    Саджанці чудові !!! Міцні рівненські з любов'ю
    Дякую

  • Наталя П.
    Отлично
  • Ольга С.
    Хорошо

    Замовляла абрикоси, виноград, і троянду саджанці приїхали гарні не тоненькі,по сортності ще не знаю буде видно коли виростуть.Росадник татів сад рекомендую,замовляйте саджанці дійсно гарні і не дорого.

  • Наталія Н.
    Отлично
  • Мирослава Я.
    Отлично

    Цей сайт вибрала інтуітивно,і не помилилася.Саджанці прийшли гарно запаковані,з гарною кореневою.Спілкувалася по вайберу,відповідали швидко на всі питання.Без проблем пішли на зустріч по замовленню.Надіюсь сортність теж відповідатиме.Вдячна працівникам сайту.

  • Галина Б.
    Хорошо

    Робила замовлення 3х садженців смородини ( Селечанська-2, Чорний десерт, Біг-бен), 2 х - деревоподібних гібіскусів (L'oiseau Bleu, Mathilde) і 3х - трвянистих садових гібіскусів (Cranberry Crush, Old Yella, Storm). Усі садженці прийшли швидко і дуже хорошої якості. Гібіскуси за таку ціну просто чудові, з гарною кореневою системою, сформовані деревцями з шароподібною кроною. І все б нічого, якби замість 2х травянистих гібіскусів Old Yella і Storm не вислали деревоподібні під цими назвами, неясного сорту і кольору. Тому сортність замовлення під питанням. Але ж гібіскуси всі красиві, тому нехай ростуть. Коли зацвітуть все стане зрозуміло.

  • Оксана Ц.
    Отлично

    Гарне і якісне пакування, швидка доставка. А головне: саджанці чудові!!! Дякую.

  • наталя х.
    Отлично
  • Борис
    Отлично