Отзывы о компании Татів САД
- Елена П.
- Игорь Ч.
- Ольга Л.
Дуже відповідальний, порядний продавець, рекомендую. Саджанці прийнялися. Буду замовляти ще. Щиро дякую.
- Олена С.
- Світлана Ф.
- Анна Ф.
Вдячна компанії за швидку відправку. Якість саджанців гарна! На деревці охайно підрізали гілочки і надійно запакували. Полуничні саджанці міцненьки. Буду чекати врожаю)
Але треба враховувати що на відправку потрібно декілька днів. Я трохи не розрахувала и мусила повертатись на дачу щоб посадити. Я замовила ввечері в понеділок, у вівторок підтвердили замовлення, а прийшла посилка на пошту в суботу після обіду, хоч я розраховувала що до пʼятниці отримаю. Буду знати на майбутнє ці нюанси. Взагалі враження чудове. Компанії бажаю процвітання 🌳☘️✨💵💶Буду замовляти ще 🌸 - Олег Д.
- Светлана Т.
- людмила г.
Дуже дякую гарно все запаковано .Красиві саджанці
- Огур В.
Неуважно слушали, не додали всі замовлення
