Корзина
promo_banner
+380 (68) 709-16-05
+380 (68) 709-19-43
Корзина
Татів САД

Отзывы о компании Татів САД

  • Роман А.
    Отлично

    Зробив замовлення, на наступний день мені подзвонили, зробили уточнення. Через кілька днів отримав саджанці. Але одного саджанця не було в наявності. Я відразу подзвонив на телефон, вказаний на упаковці, мені відмовили що ближніми днями відправлять саджанець за власний рахунок . Минуло два дні і я бачу на сайті, що саджанець готовий до відправки. Дякую, дуже відповідальна компанія. На сортність буду дивитися в подальшому. Бажаю успіхів!

  • Назар Р.
    Отлично

    Я шокований, то такі крутезні саджанці прийшли, акуратні місця прищеп, коріння добре розвинене, стовбури та там стовбуряки. РЕКОМЕНДУЮ!!!! Я особисто дочекаюсь весни щоб побачити чи нормально вкрив, але я не сподівався таке чудо отримати, за демократичну ціну. Дякую!

  • Ольга Р.
    Отлично

    Все прийшло швидко. Пакування сумлінне. Коренева гарна. Про властивості сортів зарано писати.

  • Тетяна П.
    Отлично

    Дякую за людяність!Минулої осені не прийнялась шовковиця Школі.Уже цієї осені передзвонила.Мені сказали,що виберуть кращу шовковицю і надішлють своїм коштом.Навіть пішли на зустріч і замінили на 2 груші з доплатою,бо я так захотіла.Успіхів вам,панеОлег!

  • Павел С.
    Отлично

    Шановні-чудово! І хочу застерегти не майте спсправу з шахраями із Говтяча у них чудова реклама на посадковий матеріал і ціни низькі, але висилають один мотлох із лісосмуги

  • Алевтина К.
    Отлично
  • Андрій М.
    Отлично

    Дякую,чекаю плодів,щоб скуштувати....

  • Андрій К.
    Отлично
  • Галина П.
    Отлично

    Дякую за гарне обслуговування.Саджанці прийшли гарні,свіженькі, добре запаковані.
    Рекомендую.
    Буду замовляти в вас і надалі.

  • Огур В.
    Отлично

    дякую