Відгуки про компанію Татів САД
- Надежда В.
- Антонина П.
Посадили.Вже прийнялися.Будемо чекати з нетерпiнням вражаїв)
Дякую!
Гарного дня та мирного неба всiм! - Оксана К.
Я задоволена на всі 100%. Саджанці прийшли всі в гарному стані і гарно упаковані. Все швидко і якісно оформили. Саджанці великі, деякі вже вибили цвіт. Рекомендую. Бо мені також порекомендували цей сайт і я задоволена.
- Светлана Р.
- Ирина Р.
- Олеся П.
- Ирина К.
Приїхали гарні кущики, вже з бутонами, всі прийнялися, через 10 днів все цвіло і завязувалося.
- Олена Р.
Заплатила за клен 2200 в пятницу. Отправка во вторник. В среду. четверг не могла дозвониться. На Вайбер писала - без ответа 2 дня. Потом написали: тревога была!!!!! Поэтому не отвечали и не высылали!
Мы в Запорожье под кабами 90% времени. Поэтому у нас тут это не причина не отвечать. А вечером - нельзя клиентам написать по заказам? Это же ваши деньги!!!!
Пришел клен- кривой, просто ужасный. И крона не сформирована. Худшего не видела!!!! Просто ужас!!!!! Не рекомендую тут брать. Выброшенные деньги!!!!- Коментар продавця
доброго дня ваш клен відправили
- Коментар продавця
- Катерина Р.
Шикарна полуниця
- Наталья Б.
