Відгуки про компанію Татів САД
- Ольга Д.
Дуже вражена гарним посадковим матеріалом.все гарно упакованіо.адекватні ціни.велике дякую.РЕКОМЕНДУЮ.
- Ирина И.
Саджанці чудові !!! Міцні рівненські з любов'ю
Дякую - Наталя П.
- Ольга С.
Замовляла абрикоси, виноград, і троянду саджанці приїхали гарні не тоненькі,по сортності ще не знаю буде видно коли виростуть.Росадник татів сад рекомендую,замовляйте саджанці дійсно гарні і не дорого.
- Наталія Н.
- Мирослава Я.
Цей сайт вибрала інтуітивно,і не помилилася.Саджанці прийшли гарно запаковані,з гарною кореневою.Спілкувалася по вайберу,відповідали швидко на всі питання.Без проблем пішли на зустріч по замовленню.Надіюсь сортність теж відповідатиме.Вдячна працівникам сайту.
- Галина Б.
Робила замовлення 3х садженців смородини ( Селечанська-2, Чорний десерт, Біг-бен), 2 х - деревоподібних гібіскусів (L'oiseau Bleu, Mathilde) і 3х - трвянистих садових гібіскусів (Cranberry Crush, Old Yella, Storm). Усі садженці прийшли швидко і дуже хорошої якості. Гібіскуси за таку ціну просто чудові, з гарною кореневою системою, сформовані деревцями з шароподібною кроною. І все б нічого, якби замість 2х травянистих гібіскусів Old Yella і Storm не вислали деревоподібні під цими назвами, неясного сорту і кольору. Тому сортність замовлення під питанням. Але ж гібіскуси всі красиві, тому нехай ростуть. Коли зацвітуть все стане зрозуміло.
- Оксана Ц.
Гарне і якісне пакування, швидка доставка. А головне: саджанці чудові!!! Дякую.
- наталя х.
- Борис
