Відгуки про компанію Татів САД
- Роман А.
Зробив замовлення, на наступний день мені подзвонили, зробили уточнення. Через кілька днів отримав саджанці. Але одного саджанця не було в наявності. Я відразу подзвонив на телефон, вказаний на упаковці, мені відмовили що ближніми днями відправлять саджанець за власний рахунок . Минуло два дні і я бачу на сайті, що саджанець готовий до відправки. Дякую, дуже відповідальна компанія. На сортність буду дивитися в подальшому. Бажаю успіхів!
- Назар Р.
Я шокований, то такі крутезні саджанці прийшли, акуратні місця прищеп, коріння добре розвинене, стовбури та там стовбуряки. РЕКОМЕНДУЮ!!!! Я особисто дочекаюсь весни щоб побачити чи нормально вкрив, але я не сподівався таке чудо отримати, за демократичну ціну. Дякую!
- Ольга Р.
Все прийшло швидко. Пакування сумлінне. Коренева гарна. Про властивості сортів зарано писати.
- Тетяна П.
Дякую за людяність!Минулої осені не прийнялась шовковиця Школі.Уже цієї осені передзвонила.Мені сказали,що виберуть кращу шовковицю і надішлють своїм коштом.Навіть пішли на зустріч і замінили на 2 груші з доплатою,бо я так захотіла.Успіхів вам,панеОлег!
- Павел С.
Шановні-чудово! І хочу застерегти не майте спсправу з шахраями із Говтяча у них чудова реклама на посадковий матеріал і ціни низькі, але висилають один мотлох із лісосмуги
- Алевтина К.
- Андрій М.
Дякую,чекаю плодів,щоб скуштувати....
- Андрій К.
- Галина П.
Дякую за гарне обслуговування.Саджанці прийшли гарні,свіженькі, добре запаковані.
Рекомендую.
Буду замовляти в вас і надалі. - Огур В.
дякую
